Dla kogo są szkolenia?

Warsztaty szkoleniowe Ghosteye to esencja bezpośredniej, kreatywnej i skutecznej  sprzedaży wpasowanej w realia salonu optycznego.  To wyłącznie konkrety, narzędzia i rezultaty zweryfikowane na kilkunastu tysiącach klientów salonów optycznych obsłużonych przeze mnie osobiście. To maksymalnie praktyczna i efektywna wiedza dająca gotowe i działające narzędzia sprzedaży. W moim przekonaniu to szkoleniowy must have dla właścicieli i pracowników salonów optycznych oraz ludzi z branży. Wszystko to podane w prosty i przystępny sposób na planie kilkunastoosobowego kameralnego coachingu.

Rodzaje szkoleń Ghosteye:

Otwarte szkolenia
sprzedażowe
dla branży optycznej

Dla właścicieli i sprzedawców w salonach optycznych, dla optometrystów, dla ludzi związanych z branżą optyczną.

Gotowy, ściele określony program szkoleniowy.

Zamknięte szkolenia
sprzedażowe
dla branży optycznej

Dla zespołów sprzedawców z mniejszych i większych sieci salonów optycznych, dla zespołów sprzedawców w firmach dystrybuujących oprawy oraz soczewki okularowe.

Indywidualny program szkoleniowy dostosowany do potrzeb i wymagań firmy.

Indywidualny praktyczny
coaching sprzedażowy
w Twoim salonie optycznym

Dla właścicieli i sprzedawców w salonach optycznych.

Indywidualny program szkoleniowy dostosowany do potrzeb i wymagań danej osoby.

Czego nauczysz się na szkoleniach?

Sprzedaż osobliwego produktu jakim są okulary jest procesem złożonym, wymagającym dokładnej analizy – krok po kroku. Od właściwego pierwszego kontaktu z klientem poprzez precyzyjny wybór szkieł i oprawy okularowej, kończąc na finalizacji transakcji. Zadaniem moich szkoleń jest przeprowadzenie Cię w sposób płynny i uporządkowany przez każdy z tych etapów. 

Zdobyte narzędzia pomogą Ci w sprzedaży produktów premium, dadzą Ci wsparcie sytuacjach reklamacyjnych i spornych oraz pozwolą w prosty i efektywny sposób finalizować transakcje. Rezultatem wdrożenia tej wiedzy będzie wzrost Twoich obrotów, większe zaufanie ze strony klientów i nowa jakość, którą wprowadzisz.

GHOSTEYE 1.o

Szkolenie otwarte

Myślisz, że w obecnych czasach nic poza argumentem ceny nie ma znaczenia? Pokaże Ci, że tak nie jest! Opowiem Ci o typach klientów i najskuteczniejszych sposobach na ich obsługę. Odkryję przed Tobą możliwości zwiększenia sprzedaży produktów premium, a jednocześnie uczulę Cię, w jaki sposób nie popełniać najczęstszych błędów podczas doboru oprawy okularowej. Podpowiem jak sytuacje nietypowe przekuć w sukces.

GHOSTEYE 2.o

Szkolenie otwarte

Ghosteye 2.0 wzniesie Twój salon optyczny w nowy wymiar. Poznasz innowacyjne i nowatorskie rozwiązania, które tchną w Twój salon „nowe życie”. Zaglądaj w to miejsce regularnie. Co pewien czas będę lekko uchylał drzwi do tajemnic, które kryją się w Ghosteye 2.0, a gdy przyjdzie ten moment – mocno ograniczona grupa osób będzie mogła osobiście czerpać z jego możliwości. Kto wie – może jedno miejsce czeka właśnie na Ciebie?