Kilka słów o GhosteyeSHOP

Czym byłby projekt Ghosteye bez ciągłych zmian i nowych pomysłów? „Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”. Ghosteye SHOP to jedna z nich. 


Okularowy high fashion

Pewnie myślicie – kolejny sklep internetowy z ambitnymi aspiracjami – ożenić wszystko i wszystkim ile wlezie. Nic z tego! Ghosteye SHOP to skrupulatnie wybrane okulary, które ujęły mnie niebanalnym wyglądem, jakością wykonania, a często ciekawą historią w tle. Mój sklep nie jest miejscem dla „zmęczonych” okularników traktujących oprawki jako zło konieczne, wyrok czy przymus od okulisty. Ghosteye SHOP to przestrzeń dla modowych inspiracji potęgujących ten przedmiot do rangi ornamentu i pięknej biżuterii. Cudownie przy ich pomocy podkreślać kobiecość, dodawać seksapilu i wyrażać siebie. Nie ukrywam, że większość uwagi poświęcę tutaj Wam kobietom.

Jako SOO Master Class wszystkie produkty do Ghosteye SHOP wybrałem spośród setek wzorów, form i kolorów. Każdą parę okularów miałem możliwość dotknąć i sprawdzić z jakim kształtem twarzy komponuje się najlepiej. Brałem udział w każdej sesji zdjęciowej opraw, które krok po kroku będę przed Wami odkrywał.

Ostatnio coraz bardziej przyglądam się marce stworzonej przez malezyjskiego kreatora mody Jimmy Choo. Przyznam Wam, że wybrałem też model dla siebie. Prawdziwa petarda! Niebawem zaprezentuję go wszystkim facetom w Ghosteye Shop. Sporo oprawek tej marki drepta już w poczekalni.

Model, który wyjątkowo przypadł mi do gustu podczas paryskiej sesji foto. Obok mnie upodobał go sobie także Ronaldo. Jego zdjęcie w prezentowanych okularach z ptakiem obiegło internety. Spokojnie. Nie chodzi tu o Adamowy outfit, tylko o zdjęcie słynnego, portugalskiego napastnika z ptakiem drapieżnym na ręku.

Okulary z korekcją

Nie jestem zwolennikiem kupowania na chybił trafił gotowych okularów w sieci i wykluczam zakup tą drogą okularów progresywnych – w związku z koniecznością szczegółowych pomiarów nie da się zrobić tego na odległość. Ale spokojnie mam dla Was inne rozwiązanie. Z wielką przyjemnością dopasuję dla Was idealne okulary progresywne (bądź każde inne) w moim salonie optycznym, po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Pamiętajcie, że w przypadku, kiedy chcielibyście precyzyjnie zdiagnozować wzrok, możecie skorzystać z mojej usługi Ghosteye Premium Care.

 

Chloe – to wizja projektowania, którą sama jej autorka Gaby Aghion określiła jako „luxury pret-a-porter.” To paryska marka z jej słynnym dyrektorem artystycznym, z którym całkiem niedawno pożegnał się świat – Karlem Lagerfeldem. Modele okularów marki Chloe będą grały pierwsze skrzypce w Ghosteye Shop.

Spora część modeli okularów prezentowanych w Ghosteye SHOP daje możliwość montażu szkieł korekcyjnych. Dlatego jeśli jesteście przekonani do danego modelu oprawki – w Ghosteye SHOP zrealizujecie zamówienie na gotowe okulary. Warunkiem jest przesłanie kserokopii okularowej recepty i parametru odległości źrenic (PD).

Planuję, aby każdego tygodnia poszerzać ofertę sklepu o kilka nowych modeli. Niebawem zadebiutują tu także luksusowe okularowe akcesoria niedostępne nigdzie indziej. Bądźcie cierpliwi i bacznie obserwujcie najnowsze trendy okularowej mody. Oczywiście w Ghosteye SHOP.

 

Pozdrawiam
Ghosteye

 

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.