Kim jestem i czym się zajmuję?

Własną firmę założyłem mając 24 lata. Jestem prelegentem i autorem warsztatów sprzedażowych dla branży optycznej oraz licznych publikacji w prasie branżowej. Od 2018 roku jestem certyfikowanym stylistą opraw okularowych, kolorystą oraz doradcą wizerunku. 

Na co dzień oddaje się okularowej pasji w swoim salonie optycznym w Piotrkowie Trybunalskim lub w atelier w Warszawie. Z moją miłością do okularów konkurować mogą tylko trzy kobiety – córka Amelia i Hania oraz żona – Ania – lekarz, specjalista chorób oczu.

Dlaczego okulary i branża optyczna?

Okulary są dla mnie ważnym elementem wizerunku i intrygującym zjawiskiem, które stworzyło nowy obszar w modzie. To moje zawodowe clou. Ghosteye to nowa marka i moja perspektywa na wszystko to, co powiązać możemy z tematem okularów, jako przedmiotów ekskluzywnych, elitarnych i osobliwych. Jest miejscem inspiracji dla tych, którzy śledzą nowości i nurty w okularowej modzie, ale i nie tylko… . Kilkunastoletnią praktykę w sprzedaży przeniosłem na grunt optyki okularowej, tworząc pewną hybrydę w postaci moich autorskich szkoleń, z których korzystają ludzie z branży optycznej. Ghosteye jest też miejscem dla nich. Wszystko to jest wyrażone w typowym dla mnie bezpośrednim przekazie z lekką językową brawurą. Ghosteye to ja.

Doświadczenie zawodowe…

0
lat doświadczenia

w branży

0
wykładów dla branży medycznej
0
autorskich

projektów

0
obsłużonych

klientów