Skip to content

ul. Krakowskie Przedmieście 1
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 645 95 01

Salon Optyczny Oculus to wyjątkowe i ważne dla mnie miejsce, które stworzyłem 11 lat temu w Piotrkowie Trybunalskim i od którego rozpoczęła się cała moja przygoda z okularami. To integralne ogniwo rodzinnej firmy, działające tuż obok jednego z najbardziej wyspecjalizowanych ośrodków diagnozy i leczenia chorób narządu wzroku w woj. łódzkim – Przychodni Okulistycznej Oculus. Jej renoma i stale rosnąca liczba pacjentów, to nie tylko wynik szerokiej specjalizacji ośrodka, ale przede wszystkim rezultat pracy wspaniałych lekarzy specjalistów chorób oczu – mojej teściowej Barbary Cybulskiej oraz żony – Anny Cybulskiej – Wiktorowicz.

Salon Optyczny Oculus jest miejscem, w którym znaczną część marek i modeli opraw wyselekcjonowałem osobiście tak, aby wyróżnić swój asortyment na tle produktów obecnych w salonach sieciowych. Szerokie portfolio marek premium, luksusowych i niszowych daje możliwość spełnienia najbardziej ekstrawaganckich i osobliwych, okularowych wymagań. Dzięki temu klienci z niewielkiego Piotrkowa Trybunalskiego obok eksperckiego doboru okularów mają stały dostęp do wyszukanych kolekcji opraw i okularów przeciwsłonecznych bez konieczności dokonywania okularowych wyborów w oddalonej o ok. 50km Łodzi.

Z racji obsługiwania przez Przychodnię Okulistyczną Oculus pacjentów w ramach kontraktu z NFZ, salon jest miejscem, gdzie również dostosowało asortyment do klientów, którzy nie zawsze są w stanie przeznaczyć większe środki na zakup okularów. Aby każdy, bez względu na grubość portfela, mógł cieszyć się z idealnie dobranych opraw, Oculus oferuje w ciągłej sprzedaży szeroki ich wybór pod postacią około 3 tysięcy par. Szereg wyróżniających to miejsce wartości dodanych tworzy bezkosztowa naprawa i serwis okularów, możliwość ich ubezpieczenia czy wysyłka w dowolne miejsce na świecie. Salon Optyczny Oculus zaraz po inwazji Rosji na Ukrainę, był jednym z pierwszych optyków w kraju, który zapewnił okularową pomoc dla ukraińskich dzieci. Wsparcie takie świadczymy po dziś dzień.

umów się na badanie wzroku i ekspercki dobór okularów

Radek Wiktorowicz – Ghostyey