Skip to content

SHAPES to wyjątkowe miejsce na okularowej mapie Warszawy,

w którym ekspercki dobór okularów spotyka się z dostępem do ekskluzywnych modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych. Każdą z marek i absolutnie każdy konkretny model okularów, które oferuje butikowy optyk SHAPES wybrałem osobiście tak, aby był nierozerwalną częścią miejsca, będącego clou ekstrawaganckiej, okularowej mody. Wiele z dostępnych od ręki egzemplarzy to unikaty goszczące tutaj jako w jedynym miejscu w Polsce.

SHAPES to miejsce, w którym precyzyjnie zbadasz wzrok pod kątem doboru okularów.

Współpracując z każdym, obecnym na rynku w Polsce producentem soczewek okularowych, z wielką przyjemnością uszyję produkt na Twoją miarę, wybierając dla Ciebie najlepsze rozwiązania pod postacią m.in. okularów progresywnych, do komputera czy tych dedykowanych kierowcom.

SHAPES to nie salon nastawiony na masową sprzedaż okularów.

To wnikliwy dobór okularów, który prowadzę osobiście, by każdy klient stał się właścicielem przedmiotu w doskonały sposób harmonizującego z kształtem jego twarzy, stylem, urodą, karnacją, typem osobowości, a nawet rodzajem wykonywanej pracy. Każdy ma możliwość umówienia się na sesję doboru opraw i zarezerwowania czasu wyłącznie dla siebie. Usługa ta jest bezkosztowa, a klient dokonuje płatności wyłącznie za zakupiony produkt.

SHAPES to nie tylko optyk

w którym dobiorę Ci awangardowe, niszowe modele okularów czy te, ściśle wyselekcjonowane, stanowiące portfolio powszechnie znanych, modowych marek. To również miejsce, w którym dzięki współtwórczyni projektu Ewelinie Tobiasz - Prezes ATT Investments Europe, okulary spotykają się z diamentami. Tymi pod postacią certyfikowanych (IGI, GIA, HRD) wyrobów, personalizowanej, diamentowej biżuterii czy w przypadku wyjątkowo wymagających, optycznych klientów - w formie okularowych inkrustacji diamentami.

umów się na badanie wzroku i ekspercki dobór okularów

Radek Wiktorowicz – Ghosteye

ul. Mokotowska 42/44 | 00-543 Warszawa