Ghosteye Blog

Targi Optyczne Optyka 2021 w Poznaniu

Po 3 latach pauzy Poznań ponownie na kilka dni stał się okularową stolicą Europy. Od 22 do 24 października biznes
Czytaj więcej...

Targi Optyczne Opti 2020 w Monachium

Kto z Was nie zatracił się po Sylwestrze odnajdując nieco siły i samozaparcia na szybki samochodowy trip (lub ultraszybki przelot)
Czytaj więcej...
13 kongres KRIO targi karpacz

Tegoroczny Kongres KRIO odbył się w Karpaczu

Tym razem przyszedł czas na jeden z większych, optycznych eventów w kraju – organizowany co dwa lata, 13 Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO.
Czytaj więcej...
okulary Silmo Paryż

Paryskie targi Silmo 2019

Ciekawi fotorelacji jednego z największych wydarzeń branżowych na świecie? Jakich laureatów poznaliśmy podczas tegorocznej edycji Silmo? Co przykuło największą uwagę
Czytaj więcej...

Blogger Spectacle – najlepsza marka okularowa Opti 2019

Jakiś czas temu opowiedziałem Wam nieco o moim styczniowym wypadzie na targi optyczne Opti 2019. Dzisiaj także informacje o monachijskim
Czytaj więcej...

Targi Optyczne Opti 2019 w Monachium

Wraz z początkiem nowego roku przyszła pora na jedno z największych wydarzeń optycznych w Europie - na monachijskie targi optyczne Opti 2019. Postanowiłem je jeszcze na ciepło dla Was zrecenzować, mimo że trochę z epickiego rytmu wybił mnie fakt pozostawienia mojej całej garderoby przy recepcji w hotelu. Oczywiście przypomniałem sobie o tym będąc tysiąc kilometrów dalej w domu.
Czytaj więcej...

Targi Optyczne Optyka 2018

Targi Optyczne Optyka 2018 były podsumowaniem kończącego się roku i zapowiedzią tego, co świat optyki okularowej przygotował dla nas na zbliżający się nowy 2019 rok. Międzynarodowe Targi Poznańskie ugościły 128 wystawców przyciągając kilka tysięcy odwiedzających.
Czytaj więcej...
targi optyczne w berlinie

Innovative optische Fachmesse – Copenhagen spec in Berlin

In den letzten Jahren ist der Kalender der optischen Veranstaltungen in Europa und der ganzen Welt rasant gewachsen, und die Veranstaltungen selbst haben an Größe und Dynamik gewonnen und ziehen immer mehr Aussteller und Besucher an.
Czytaj więcej...